Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie Ubezpieczenia majątku Emerytura

Polisa na życie jest produktem, który powinien posiadać każdy człowiek. Wielu z nas ją posiada, niestety często zdarza się, że jej suma ubezpieczenia jest błędnie dobrana. Suma ubezpieczenia jest bardzo istotną wartością, gdyż jest to określona kwota, która zostanie przekazana wskazanym najbliższym po Twojej śmierci. Polisę ubezpieczeniowa można wykupic na pewien okres bądź dożywotnio. Często możemy się spotkać z tak zwana polisa terminową, którą wykupuje się na dany okres czasu, powiedzmy 30 lat. Polega ona na tym, że jeśli w czase opłacania składek ulegniemy wypadkowi zostanie wypłacona pewna suma z tytułu ubezpieczenia wskazanej przez nas osobie lub osobom.
Jeśli nie masz pewności, że suma Twojego ubezpieczenia jest odpowiednio dobrana, skontaktuj się z nami. Chętnie omówmy z Tobą wszelkie wątpliwości.

Jednym z najważniejszych czynników, który powinien zostać uwzględniony podczas określania sumy ubezpieczenia są zobowiązania. Należy się zastanowić czy nie powinniśmy za wczasu spłacić zaciągniete pożyczki lub kredyty by nie obciążyć naszych bliskich w wypadku naszej śmierci.

Decydując się na wykupienie polisy podejmujemy naprawde ważną decyzję. Wszyscy wiemy, że pieniądze nie zastąpią nam bliskiej osoby jednakże w wypadku gdy jest się jedynym zywicielem rodziny wsparcie finansowe dla naszych najbliższych może okazać się jedynym ratunkiem w tak ciężkich chwilach. Dzięki ubezpieczeniu, Twoja rodzina może zachować ciągłość dochodów od 12 miesięcy w zwyż po śmierci ubezpieczonego członka rodziny, lub przekazana kwota może być wykorzysta w sposób jaki Ty wcześniej określisz.

Jeśli nie jest Ci obojętny los Twoich bliskich, w chwili gdy Ciebie zabraknie, zainteresuj się polisą na życie. Skontaktuj się z naszymi Doradcami, którzy chętnie pomogą dobrać odpowiedni produkt ubezpieczeniowy i sprawdzić czy suma Twojego ubezpieczenia jest odpowiednio dobrana do Twoich potrzeb.