Emerytura

Ubezpieczenia na życie Ubezpieczenia majątku Emerytura

ZUS ?
Czy też PRAWDZIWA EMERYTURA – ZDECYDUJ .

To, że Polski system emerytalny jest nieefektywny nie jest dla nikogo tajemnicą. Zmusza to nas wszystkich do zastanowienia się nad dodatkowym źródłem pozyskiwania pieniędzy, które będziemy mogli wykorzystać po przejściu na emeryturę. Jeśli sami nie zadbamy o naszą emeryturę, nikt nie zrobi tego za nas.
Wielu z nas kojarzy emeryturę ze spokojnem, odpoczynkiem i finalnym momentem naszego życia kiedy w końcu będziemy mogli poświęcić się swoim pasjom. Niestety, jak to często bywa w życiu, nasze wyobrażenia mogą znacznie odbiegać od rzeczywistości. Nagle może okazać się, że mamy dużo wolnego czasu ale nie wystarcza nam środków na życie i realizację swoich emerytalnych planów. Czy zastanawiałeś się, że może to spotkać również Ciebie?

Zastanów się! Ile będziesz otrzymywał co miesiąc pieniędzy, kiedy będziesz już emerytem?

Najlepszym rozwiązaniem problemu niskiej emerytury jest oszczędzanie. Ktoś mógłby rzec: „Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić”. Owszem, oszczędzanie nie jest wrodzone, musimy się tego nauczyć. Dla przykładu, Niemiecki system emerytalny oparty jest, podobnie jak system polski, na trzech filarach. To co je różni to fakt, że w Niemczech trzeci filar jest obowiązkowy, przez co obywatele Niemiec są zobowiązani do comiesięcznego odkładania 10% swoich zarobków. Jest to najprostsza i najskuteczniejsza droga do osiągnięcia finansowej niezależności na emeryturze. Lecz aby osiągnąc porządane rezultaty należy się do niej rzetelnie przygotować. Jeśli nie jesteś w stanie zrobić tego sam, jesteśmy po to aby Ci pomóc.

Jeśli martwisz się o swoją przyszłość, przyjdź do nas. Jesteśmy w stanie zadbać o potrzebę emerytalną naszych klientów. Umów się z naszym doradcą i pozwól nam zadbać o to byś mógł bez stresu cieszyć się jesienią swojego życia.